Wpłatomat

Wpłaty gotówkowe w bankomacie bezpośrednio na Twój rachunek

Warmińsko – Mazurski Bank Spółdzielczy nieustannie rozwija swoją ofertę dbając przy tym by klienci byli zadowoleni z jakości i poziomu bezpieczeństwa oferowanych produktów i usług. Dbamy o wdrażanie do naszej oferty nowych rozwiązań  i staramy się systematycznie modyfikować i uzupełniać gamę produktów bankowych wychodząc naprzeciw potrzebom Naszych Klientów.

Nowy BANKOMAT z funkcją WPŁATOMATU umożliwia wpłatę  gotówki na rachunek. Usługa wpłatomatu jest dostępna przy Oddziale Warmińsko - Mazurskiego Banku Spółdzielczego w Piszu ul. Gizewiusza 4a.

Bankomat oprócz standardowych wypłat umożliwia również dokonywanie wpłat w czasie rzeczywistym zarówno na konto osobiste jak i firmowe bez konieczności dokonywania tej operacji w kasie Banku. Z wpłatomatu mogą korzystać zarówno klienci indywidualni jak i instytucjonalni.

Funkcjonalność bankomatu z funkcją wpłatomatu

 • wpłaty bezpośrednio na rachunek klienta  (wpłacona kwota jest natychmiast widoczna na rachunku i możliwa do wykorzystania np.: w innych bankomatach, kasach Banku lub w bankowości elektronicznej),
 • możliwość wpłaty do 200 banknotów w jednej wpłacie np. wpłaty utargów sklepu,
 • wypłaty z rachunku,
 • doładowanie telefonów komórkowych,

Korzyści dla klienta:

 • szybka wpłata środków na rachunek (brak kolejek),
 • błyskawiczne księgowanie środków na rachunku,
 • natychmiastowa możliwość korzystania z wpłaconych pieniędzy np. w bankowości internetowej lub innych bankomatach Banku,
 • możliwość wpłaty na rachunek ROR oraz rachunek bieżący. Wpłata dla klientów indywidualnych jest bezprowizyjna, klienci instytucjonalni za wpłatę mają naliczoną niską prowizję w wysokości 0,01%, min. 5 zł od wpłacanej kwoty.

Jak korzystać z wpłatomatu?

Aby wpłacić gotówkę na rachunek w Banku WMBS, wystarczy włożyć kartę płatniczą do urządzenia i wprowadzić PIN do karty. Następnie należy umieścić banknoty we wskazanym miejscu zgodnie z pojawiającymi się komunikatami na ekranie. Urządzenie automatycznie rozpoznaje nominały banknotów, liczy je i wyświetla odpowiednią informację, wtedy istnieje możliwość sprawdzenia czy suma wpłaty jest zgodna z wyliczeniami.

Wskazówki:

 • nie należy wkładać do wpłatomatu banknotów zniszczonych, pogiętych, posklejanych bądź mokrych,
 • wpłatomat przyjmuje do 200 banknotów jednorazowo,
 • wpłatomat przyjmuje takie  nominały polskich banknotów jak: 10 zł, 20 zł, 50 zł oraz 100 zł,
 • wpłatomat nie przyjmuje monet.

grafa.png

Weź kredyt dzisiaj, zacznij spłacać dopiero po  3 miesiącach

Przykład reprezentatywny

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania  (RRSO)  wynosi 14,87%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 10.000 zł, całkowita kwota do zapłaty 12.134,06 zł, oprocentowanie stałe 8,99%, całkowity koszt kredytu 2.134,06 zł (w tym: prowizja 0,00 zł, odsetki: 1.446,06 zł, ubezpieczenie na życie i od utraty pracy – 688,00 zł – Pakiet II).  Kredyt płatny w 36 ratach kapitałowo-odsetkowych, w tym: 35 rat po 317,94 zł i ostatnia rata w wysokości 318,16 zł.  Kalkulacja została dokonana na dzień 21.11.2022 r. na reprezentatywnym przykładzie.

Niniejszy materiał ma charakter wyłącznie reklamowy i informacyjny oraz nie stanowi oferty w rozumieniu ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny. Decyzja i warunki kredytowania zależą od indywidualnej oceny zdolności kredytowej.