Kariera

Jeżeli jesteś osobą: chcącą podnosić swoje kompetencje, lubiącą wyzwania, potrafiącą współpracować z ludźmi i ceniącą sobie pracę w zespole, to ta oferta jest dla Ciebie.

Oferujemy umowę o pracę, bo wiemy, że stabilność zatrudnienia to fundament poczucia bezpieczeństwa każdego pracownika. Zapewniamy szkolenia oraz udział w specjalistycznych kursach i konferencjach.

Wszystko zaczyna się od Twojego zgłoszenia. Jeżeli Twoje kompetencje okażą się odpowiednie, z przyjemnością zaprosimy Cię na rozmowę kwalifikacyjną. Podczas spotkania przedstawimy Ci warunki pracy, a Ty opowiesz nam o swoim doświadczeniu i umiejętnościach.

Pracownik w Zespole Zarządzania Depozytami

Główny zakres zadań na stanowisku:

opracowywanie oraz aktualizacja procedur produktowych związanych z działalnością depozytową Banku, współpraca w zakresie tworzenia kampanii marketingowych, sprzedażowych oraz promocyjnych, obsługa systemów bankowych oraz systemów wspierających sprzedaż.

Wymagania dotyczące stanowiska:

  1. wykształcenie wyższe z obszarów: prawa, bankowości, informatyki, ekonomii,
  2. dobra znajomość obsługi pakietu MS Office,
  3. samodzielność i umiejętność organizacji czasu pracy,
  4. optymistyczne nastawienie.

Dodatkowym plusem będzie:

  • wcześniejsza praca w bankowości,
  • doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej,
  • znajomość języka zapytań SQL.

 Oferujemy:

  1. stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy,
  2. premie motywacyjne oraz inne dodatki do wynagrodzenia,
  3. możliwość rozpoczęcia intensywnego rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji,
  4. interesującą i odpowiedzialną pracę w dynamicznym otoczeniu biznesowym,
  5. pracę w przyjaznym zespole nastawionym na osiągnięcie celów zawodowych.

Pracownik w Zespole Audytu Wewnętrznego

przeprowadzanie audytów wewnętrznych zgodnie z przepisami prawa i regulacji wewnętrznych

  1. wykształcenie wyższe z obszarów: prawa, bankowości bądź z dziedzin pokrewnych
  2. znajomość przepisów z zakresu prawa lub/oraz bankowości
  3. doświadczenie w bankowości lub na stanowiskach audytowych innych instytucji/przedsiębiorstw
  4. samodzielność w działaniu, a także umiejętność współpracy w zespole
  5. postawa etyczna niebudząca zastrzeżeń

Oferujemy:

  1. stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy
  2. premie motywacyjne oraz inne dodatki do wynagrodzenia
  3. możliwość rozwoju zawodowego oraz podnoszenia kwalifikacji poprzez zapewnienie udziału w szkoleniach

Zastrzegamy sobie prawo kontaktowania się z wybranymi kandydatami.

Klauzula:

„Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Warmińsko-Mazurski Bank Spółdzielczy z siedzibą przy ul. Gizewiusza 2a, 12-200 Pisz moich danych osobowych zawartych w przedłożonym CV na potrzeby przeprowadzenia aktualnej rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.”

Pozyskane w procesie dane będą przetwarzane przez miesiąc od dnia zakończeniu rekrutacji.

W związku z realizacją obowiązku informacyjnego w zakresie przetwarzania danych osobowych

Warmińsko-Mazurski Bank Spółdzielczy informuje:

           Klauzula informacyjna

grafa.png

Weź kredyt dzisiaj, zacznij spłacać dopiero po  3 miesiącach

Przykład reprezentatywny

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania  (RRSO)  wynosi 14,87%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 10.000 zł, całkowita kwota do zapłaty 12.134,06 zł, oprocentowanie stałe 8,99%, całkowity koszt kredytu 2.134,06 zł (w tym: prowizja 0,00 zł, odsetki: 1.446,06 zł, ubezpieczenie na życie i od utraty pracy – 688,00 zł – Pakiet II).  Kredyt płatny w 36 ratach kapitałowo-odsetkowych, w tym: 35 rat po 317,94 zł i ostatnia rata w wysokości 318,16 zł.  Kalkulacja została dokonana na dzień 21.11.2022 r. na reprezentatywnym przykładzie.

Niniejszy materiał ma charakter wyłącznie reklamowy i informacyjny oraz nie stanowi oferty w rozumieniu ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny. Decyzja i warunki kredytowania zależą od indywidualnej oceny zdolności kredytowej.