Lokaty O/N

to jednodniowa lokata, o stałym oprocentowaniu 0,01 % w stosunku rocznym, automatycznie przeksięgowywana, po zamknięciu dnia operacyjnego, ze środków pieniężnych stanowiących nadwyżki na rachunkach rozliczeniowych Posiadacza lokaty.

Posiadaczem lokaty może być wyłącznie rezydent.

Korzyści:

  • opłacalność - można efektywnie lokować bieżące nadwyżki środków finansowych z rachunków rozliczeniowych i uzyskiwać odsetki wyższe niż odsetki z rachunku rozliczeniowego,
  • komfort i oszczędność czasu - uniknięcie zbędnych formalności związanych z zakładaniem kolejnych lokat - wystarczy jedno upoważnienie, aby Bank automatycznie przeksięgowywał nadwyżki środków pieniężnych z rachunków rozliczeniowych.

Najważniejsze cechy lokaty O/N:

  • oprocentowanie - stałe, ustalane w oparciu o wysokość aktualnych stóp procentowych obowiązujących na rynku międzybankowym,
  • lokata 1-dniowa,
  • waluty - PLN,
  • wysokość środków pieniężnych przeksięgowywana automatycznie na lokatę w kwocie minimum 50.000 PLN

Bezpieczeństwo

Jesteśmy polskim bankiem ze 100% polskim kapitałem. Posiadamy ugruntowaną pozycję na rynku lokalnym i dajemy Ci pewność finansowego bezpieczeństwa.
Nasze depozyty są gwarantowane przez Bankowy Fundusz Gwarancyjny.

grafa.png

Weź kredyt dzisiaj, zacznij spłacać dopiero po  3 miesiącach

Przykład reprezentatywny

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania  (RRSO)  wynosi 14,87%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 10.000 zł, całkowita kwota do zapłaty 12.134,06 zł, oprocentowanie stałe 8,99%, całkowity koszt kredytu 2.134,06 zł (w tym: prowizja 0,00 zł, odsetki: 1.446,06 zł, ubezpieczenie na życie i od utraty pracy – 688,00 zł – Pakiet II).  Kredyt płatny w 36 ratach kapitałowo-odsetkowych, w tym: 35 rat po 317,94 zł i ostatnia rata w wysokości 318,16 zł.  Kalkulacja została dokonana na dzień 21.11.2022 r. na reprezentatywnym przykładzie.

Niniejszy materiał ma charakter wyłącznie reklamowy i informacyjny oraz nie stanowi oferty w rozumieniu ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny. Decyzja i warunki kredytowania zależą od indywidualnej oceny zdolności kredytowej.