Pol-Konto Senior

POL-Konto Senior to oszczędny rachunek przeznaczony specjalnie dla emerytów i rencistów oraz  dopasowany do ich potrzeb finansowych.Za niższą niż standardowa opłatą za prowadzenie konta  seniorzy mają zagwarantowane bezpłatne wpłaty i wypłaty gotówkowe, tańsze przelewy, oraz bezpłatną telefoniczną informację na hasło.

Tańsze konto i możliwość korzystania z bankowości internetowej umożliwiają zarówno oszczędność pieniędzy jak również oszczędność czasu. Aby opłacić rachunki za prąd, gaz, czynsz i telefon, czy sprawdzić saldo na rachunku, nie trzeba przychodzić do placówki Banku.

oprocentowanie środków pieniężnych na rachunku POL-Konto Senior
0,00 %*

* stopa procentowa zmienna, w stosunku rocznym
Bezpieczeństwo Jesteśmy polskim bankiem ze 100% polskim kapitałem. Posiadamy ugruntowaną pozycję na rynku lokalnym i dajemy Ci pewność finansowego bezpieczeństwa.
Depozyty zgromadzone w Banku  są chronione przez Bankowy Fundusz Gwarancyjny.

grafa.png

Weź kredyt dzisiaj, zacznij spłacać dopiero po  3 miesiącach

Przykład reprezentatywny

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania  (RRSO)  wynosi 14,87%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 10.000 zł, całkowita kwota do zapłaty 12.134,06 zł, oprocentowanie stałe 8,99%, całkowity koszt kredytu 2.134,06 zł (w tym: prowizja 0,00 zł, odsetki: 1.446,06 zł, ubezpieczenie na życie i od utraty pracy – 688,00 zł – Pakiet II).  Kredyt płatny w 36 ratach kapitałowo-odsetkowych, w tym: 35 rat po 317,94 zł i ostatnia rata w wysokości 318,16 zł.  Kalkulacja została dokonana na dzień 21.11.2022 r. na reprezentatywnym przykładzie.

Niniejszy materiał ma charakter wyłącznie reklamowy i informacyjny oraz nie stanowi oferty w rozumieniu ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny. Decyzja i warunki kredytowania zależą od indywidualnej oceny zdolności kredytowej.