Pol-Konto 0

POL-Konto 0 przeznaczone jest dla osób pełnoletnich, które nie chcą ponosić opłat za rachunek, korzystając jednocześnie z pełnej jego funkcjonalności. Rachunek może być prowadzony jako wspólny. Środki pieniężne zgromadzone na rachunku są nieoprocentowane.

Dostęp do rachunku przez całą dobę z każdego miejsca na świecie dzięki usługom bankowości elektronicznej, dostępnym bez dodatkowych opłat.

  • stały dostęp do informacji o rachunku w tym wysokości dostępnych środków i historii operacji,
  • możliwość realizacji przelewów oraz regulowania stałych opłat, np. za czynsz lub energię elektryczną, za pomocą zdefiniowanych przelewów i zleceń stałych,
  • zakładanie lokat terminowych.

Nowoczesna i funkcjonalna karta debetowa do rachunku

  • brak opłaty za wydanie karty
  • możliwość dokonywania płatności za pomocą karty w Internecie,
  • bezpieczeństwo - karty są wyposażone w mikroprocesor i pasek magnetyczny.

grafa.png

Weź kredyt dzisiaj, zacznij spłacać dopiero po  3 miesiącach

Przykład reprezentatywny

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania  (RRSO)  wynosi 14,87%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 10.000 zł, całkowita kwota do zapłaty 12.134,06 zł, oprocentowanie stałe 8,99%, całkowity koszt kredytu 2.134,06 zł (w tym: prowizja 0,00 zł, odsetki: 1.446,06 zł, ubezpieczenie na życie i od utraty pracy – 688,00 zł – Pakiet II).  Kredyt płatny w 36 ratach kapitałowo-odsetkowych, w tym: 35 rat po 317,94 zł i ostatnia rata w wysokości 318,16 zł.  Kalkulacja została dokonana na dzień 21.11.2022 r. na reprezentatywnym przykładzie.

Niniejszy materiał ma charakter wyłącznie reklamowy i informacyjny oraz nie stanowi oferty w rozumieniu ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny. Decyzja i warunki kredytowania zależą od indywidualnej oceny zdolności kredytowej.