Express Elixir

Od 16.01.2023 r. klienci Warmińsko-Mazurskiego Banku Spółdzielczego mogą korzystać z systemu Express Elixir Krajowej Izby Rozliczeniowej S.A. i w ciągu zaledwie kilku sekund przelewać pieniądze ze swojego konta na dowolny rachunek w innym banku. Express Elixir to pierwszy w Polsce profesjonalny system rozliczeń płatności natychmiastowych realizowanych bezpośrednio.

Express Elixir to rozwiązanie dla wszystkich, którym zależy na błyskawicznym zasilaniu rachunku wybranej osoby lub firmy. Może być wykorzystywany nie tylko w sytuacjach awaryjnych, aby uniknąć ryzyka naliczania odsetek za spóźnienia np. w opłacaniu rachunków za telefon, prąd czy gaz, ale także do spłaty rat kredytu czy kart kredytowych.

Wdrożony przez Warmińsko-Mazurski Bank Spółdzielczy system Express Elixir umożliwia klientom realizację przelewów krajowych w złotych, w trybie natychmiastowym. Limit pojedynczej transakcji, dokonywanej w placówce Banku, wynosi 50 000,00 zł., natomiast limit pojedynczej transakcji, dokonywanej w Systemie Bankowości Internetowej/Mobilnej, wynosi 2 000,00 zł. Maksymalna łączna liczba przelewów Express Elixir, dokonywanych w ciągu dnia w placówce Banku oraz w Systemie Bankowości Internetowej/Mobilnej, wynosi 5 sztuk.

Z nowego rozwiązania mogą korzystać zarówno klienci indywidualni, jak i klienci instytucjonalni.

Warunkiem realizacji przelewu jest dostępność usługi również w banku odbiorcy.

Lista banków obsługujących płatności Express Elixir jest dostępna pod adresem: http://www.expresselixir.pl/tabela-dostepnosci/.

Szczegółowe informacje związane z kosztami realizacji przelewów Express Elixir znajdą Państwo w Taryfie opłat i prowizji bankowych Banku WMBS dla klientów indywidualnych oraz Taryfie opłat i prowizji bankowych Banku WMBS dla klientów instytucjonalnych. Taryfy są dostępne na stronie internetowej Banku oraz w placówkach bankowych.

Przelewy Express Elixir realizowane są w godzinach, które określa Komunikat w sprawie realizacji zleceń Klientów w Warmińsko-Mazurskim Banku Spółdzielczym. Komunikat w sprawie realizacji zleceń Klientów w Warmińsko-Mazurskim Banku Spółdzielczym jest dostępny na stronie internetowej Banku oraz w placówkach bankowych.

W celu realizacji przelewu w Systemie Bankowości Internetowej należy z listy rozwijanej wybrać w polu Przelew z rachunku: Typ Zwykły, a w polu Rodzaj przelewu: Ekspresowy (Express Elixir).

 

 przelew express elixir

grafa.png

Weź kredyt dzisiaj, zacznij spłacać dopiero po  3 miesiącach

Przykład reprezentatywny

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania  (RRSO)  wynosi 14,87%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 10.000 zł, całkowita kwota do zapłaty 12.134,06 zł, oprocentowanie stałe 8,99%, całkowity koszt kredytu 2.134,06 zł (w tym: prowizja 0,00 zł, odsetki: 1.446,06 zł, ubezpieczenie na życie i od utraty pracy – 688,00 zł – Pakiet II).  Kredyt płatny w 36 ratach kapitałowo-odsetkowych, w tym: 35 rat po 317,94 zł i ostatnia rata w wysokości 318,16 zł.  Kalkulacja została dokonana na dzień 21.11.2022 r. na reprezentatywnym przykładzie.

Niniejszy materiał ma charakter wyłącznie reklamowy i informacyjny oraz nie stanowi oferty w rozumieniu ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny. Decyzja i warunki kredytowania zależą od indywidualnej oceny zdolności kredytowej.