Aktualizacja aplikacji BSGo

Szanowny Kliencie,

zmieniamy się dla Ciebie. Wprowadziliśmy nową wersję aplikacji BSGo, która umożliwia wygodny dostęp do produktów bankowych na Twoim telefonie.

Co zyskujesz?

Dzięki aplikacji m.in.:

  • łatwo i bezpiecznie zrobisz przelew,
  • sprawdzisz historię transakcji na swoim koncie,
  • założysz/zamkniesz lokatę,
  • otrzymasz informacje o zmianach salda.

Co musisz zrobić?

Jeśli posiadasz aplikację BSGo wystarczy, że wyrazisz zgodę na korzystanie z jej nowej wersji poprzez zatwierdzenie Regulaminu w aplikacji i będziesz postępować zgodnie ze wskazówkami pojawiającymi się na ekranie.

Jeżeli nie korzystasz jeszcze z aplikacji BSGo, zgłoś się do Placówki Banku i złóż wniosek o zmianę środków dostępu do swojej bankowości internetowej.

W razie pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu.

Dziękujemy za zaufanie.

Warmińsko-Mazurski Bank Spółdzielczy

grafa.png

Weź kredyt dzisiaj, zacznij spłacać dopiero po  3 miesiącach

Przykład reprezentatywny

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania  (RRSO)  wynosi 14,87%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 10.000 zł, całkowita kwota do zapłaty 12.134,06 zł, oprocentowanie stałe 8,99%, całkowity koszt kredytu 2.134,06 zł (w tym: prowizja 0,00 zł, odsetki: 1.446,06 zł, ubezpieczenie na życie i od utraty pracy – 688,00 zł – Pakiet II).  Kredyt płatny w 36 ratach kapitałowo-odsetkowych, w tym: 35 rat po 317,94 zł i ostatnia rata w wysokości 318,16 zł.  Kalkulacja została dokonana na dzień 21.11.2022 r. na reprezentatywnym przykładzie.

Niniejszy materiał ma charakter wyłącznie reklamowy i informacyjny oraz nie stanowi oferty w rozumieniu ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny. Decyzja i warunki kredytowania zależą od indywidualnej oceny zdolności kredytowej.